Pohovka Cairo
Kód: 421

Související produkty
Detailní popis produktu
O PRODUKTU A JEHO VLASTNOSTECH
Pohovka Cairo je elegantní trojmístná venkovní sedačka navržená pro maximální pohodlí i stylový vzhled. Její konstrukce je vyrobena z odolného hliníku, který skvěle odolává povětrnostním podmínkám a zároveň zůstává lehký a snadno přemístitelný. Boční i zadní části jsou lemovány dekorativním, ale funkčním výpletem z přírodně působícího lana, které je příjemné na dotek a zároveň voděodolné. Pohodlné sedací i opěrné polštáře jsou odnímatelné a opatřené pratelnými potahy, které drží pevně na místě díky praktickému uchycení – nesjíždějí, ani když se často používají. Opěrná výška i hloubka sezení jsou navrženy tak, aby poskytly dostatečný komfort pro každodenní relaxaci na terase, balkóně nebo v zahradě.
JAK KOMBINOVAT
Lounge set je našimi zákazníky ceněn pro svůj minimalistický vzhled a proto se hodí na každou terasu či zahradu provedenou v moderním stylu. Šedá barva v kombinaci s výpletem vytváří nádech luxusu a kvality. Právě tato kombinace je vhodná jak pro terasu z dlaždic, tak pro terasy z dřevěných prken. Doporučujeme kombinovat s pergolou výrobce Pergoly - Spahouse.cz , vyrobenou ze stejno barevného hliníku. Vytvořte si terasu svých snů s našimi produkty.
Doporučení: Nábytek uchovávejte v suchém a krytém prostoru. Pokud jej ponecháte venku, chraňte ho během podzimu, zimy a deštivého období nepromokavým obalem. Polštáře je vhodné při nepříznivém počasí uklízet do interiéru.
Fotografie mohou mít ilustrativní charakter – barevné odstíny se mohou lišit v závislosti na nastavení monitoru. Pro přesné informace o vzhledu produktu nás prosím kontaktujte.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pohovky |
|---|---|
| Rozměr pohovky: | š.225 x h.86 x v.72,5 cm |
| Materiál konstrukce: | Hliník |
| Barva konstrukce: | Tmavě šedá |
| Výška k sedáku: | 32 cm |
| Výška područek: | 72,5 cm |
| Výplet: | Polyesterové lano |
| Materiál potahů: | Olefin |
| Barva výpletu: | Šedá |
| Barva polstru: | Šedá |
| Odnímatelné polstry: | Ano |
| Rozměry polstru: | v.10 cm |
| Umístění: | Interiér, exteriér |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


