Sedací souprava Provance
Kód: 44600

Související produkty
Detailní popis produktu
POPIS PRODUKTU A JEHO VLASTNOSTI
Sedací souprava Provance patří mezí nejoblíbenější bestsellery. Stylová lounge zahradní souprava Provance je tvořena sestavou trojmístné pohovky a 2 židlí - křesel, vyrobených z hliníkové kostry a doplněné ohýbaným výpletem z hitech materiálu Olefin, s dekorem dřeva, odolnému vůči vodě a UV záření. Sestavu lze užívat celoročně bez jakýchkoli obav. Zahradní sestavu dále doplňuje set hliníkových stolků, které se dají použít samostatně, nebo z nich vytvořit jeden stůl, ke kterému se pohodlně usadí 5 osob. Konferenční stolky jsou zcela bezpečně navržené tak, aby jste se vy či vaše děti nezranily a proto jsme je vytvořili kruhový. Jídelní židle jsou doplněny o sedací i zádové polštářky z šedého olefinu pro vaše maximální pohodlí.
S ČÍM KOMBINOVAT
Set Provance velmi moderní a stylová zahradní sestava stolu, židlí - křesel a pohovky, která vám udělá velkou parádu ve vaší zahradě či terase. Díky své prostornosti k ní vejde celá rodina, ale i hromada přátel při příjemné letní grilovačce. Doporučujeme doplnit dalšími venkovními produkty či doplňky v hnědé nebo antracitové barvě, ať dřevěných či hliníkových. K sestavě Provance se skvěle hodí naše Pergoly - Spahouse.cz.
Doporučení: Nábytek uchovávejte v suchém a krytém prostoru. Pokud jej ponecháte venku, chraňte ho během podzimu, zimy a deštivého období nepromokavým obalem. Polštáře je vhodné při nepříznivém počasí uklízet do interiéru. Akátové dřevo doporučujeme alespoň jednou ročně ošetřit vhodným přípravkem.
Fotografie mohou mít ilustrativní charakter – barevné odstíny se mohou lišit v závislosti na nastavení monitoru. Pro přesné informace o vzhledu produktu nás prosím kontaktujte.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sety sedacích souprav |
|---|---|
| Materiál konstrukce: | Hliník |
| Materiál potahů: | Olefin |
| Barva konstrukce: | Tmavě šedá |
| Barva potahů: | Tmavě šedá |
| Voděodpudivý potah: | Ano |
| Rozměr pohovky: | 180 x 81 x 76 cm |
| Rozměr křesla: | 86 x 81 x 76 cm |
| Rozměr velkého stolečku: | 80 x 35 cm |
| Rozměr malého stolečku: | 50 x 45 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


